"White Noise. Przeszłość i przyszłość.” - by HAREL

March 1, 2021

White Noise to firma zajmująca się profesjonalną organizacją różnego rodzaju wydarzeń, głównie dookoła mody. Na koncie ma ponad pięćset zorganizowanych pokazów, spotkań i konferencji prasowych.

Z jej założycielem, Oskarem Kacprzakiem, spotkałam się zimą tego roku, by spiąć w całość wszystko to, co ja o White Noise wiem oraz to, co sam chciałby moim Czytelnikom przekazać.

Przy okazji przypomnieliśmy sobie nasze spotkania za czasów Łódzkiego Tygodnia Mody. Bo wtedy zespół White Noise się nieoficjalnie formował, poznając wszystkich, których w polskiej branży mody znać się powinno. Ale nie po to, by coś na tym ugrać (bo tak to zdanie trochę brzmi – takie czasy niestety…), lecz by działać od początku profesjonalnie i skutecznie.

Moje ego ma się dobrze, więc raczej z uśmiechem przyjmowałam pytania w stylu „Pani do kogo?” zadawane przez, naciągnijmy to nieco, konkurencję White Noise przy wejściu na tę czy inną imprezę.

ch zespół, nawet jeśli wciąż powiększający się o nowe osoby, które mają prawo nie kojarzyć co poniektórych twórców (zwłaszcza gdy twórcy nie zabiegają o status celebryty), nigdy nie dał mi odczuć, że jestem w danym miejscu niepożądana czy przypadkowa. Zawsze potrafili jednocześnie i sprostać wymaganiom klientów (które bywają różne, jak wiemy), i kulturalnie odnieść się do tych, na którym może i klientom nie zależy, ale są pełnoprawnymi uczestnikami wydarzenia.

Więcej przeczytasz
tutaj

W

H

I

T

E

-

N

O

I

S

E