#jestemwdomu: Oskar Kacprzak, właściciel firmy eventowej - by FashionPost

March 1, 2021

Nadchodzące dwa tygodnie na pewno będą trudne. Epidemia koronawirusa zmusiła nas wszystkich do radykalnej zmiany stylu życia. Rząd i Ministerstwo Zdrowia apeluje, by pozostać w domach, pracodawcy kierują pracowników na pracę zdalną, a restauracje, bary i kluby zostały właśnie zamknięte. Odwołane zostały wszystkie imprezy z frekwencją powyżej 50 uczestników, msze, festiwale, spektakle oraz seanse filmowe. W obliczu pandemii wszyscy "jedziemy na tym samym wózku".

Postanowiliśmy zapytać się gwiazd, osób z branży mody, projektantów, stylistów, makijażystów, fryzjerów, influencerów i fotografów jak radzą sobie z nową sytuacją, jak nie dają się narastającej panice i co zrobią, gdy wszystko wróci do normy. Sprawdźcie co nam powiedzieli!

Oskar Kacprzak, właściciel White Noise Events & PR

Co będziesz robić w domu przez najbliższe 2 tygodnie?

Kiedy prowadzisz własną firmę nie możesz tak po prostu odciąć się i nic nie robić. Dlatego w ciągu dnia skupiam się na pracy. Teraz gdy prace nad wszystkimi dużymi wydarzeniami zostały wstrzymane mogę skupić się nad poszukiwaniem inspiracji na przyszły sezon. W wolnych chwilach zamierzam nadrobić zaległości filmowe i książkowe. Może wreszcie obejrzę "Parasite" Bonga Joon-Ho. Powinienem też przesadzić kilka roślin w moim mieszkaniu.

Więcej przeczytasz
tutaj

W

H

I

T

E

-

N

O

I

S

E