BLOG

BLOG

BLOG

BLOG

AUTHOR:

"Wszystko zaczęło się w Łodzi" - by OCZY.MAG

W White Noise wszystko zaczęło się od organizacji wydarzeń. Doświadczenie zdobyte podczas organizacji ponad pięciuset pokazów mody, dni prasowych czy konferencji prasowych sprawiły, że Oskar wraz ze swoją ekipą są jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży.

AUTHOR:

„Nie mogę doczekać się tego, co przede mną” – wywiad z Tomkiem Mickiewiczem by FashionPost

Ma 23 lata. Z Tajlandii gdzie mieszkał przez chwilę, przywiózł do Warszawy pasję do fryzjerstwa. Zawodu uczy się od najlepszych. Od niedawna mieszka w starej kamienicy, która zawsze była jego marzeniem, a dnie spędza na planach zdjęciowych. Ostatnio tworzył u boku swojego mistrza, Tomka Góreckiego, fryzury do popularnego telewizyjnego show, Top Model. Zapytaliśmy go o plany na przyszłość i to, czy widzi się w europejskich stolicach.

AUTHOR:

"White Noise. Przeszłość i przyszłość.” - by HAREL

Zaczęło się od pokazów. I tekst ten miał ich w dużej mierze dotyczyć. Ale nie da się przewidzieć jutra. A rzeczone jutro okazało się zaskakujące w nieprzyjemny sposób, wszelkiego rodzaju pokazy i imprezy odsuwając w nieokreśloną przyszłość. Chciałam zacząć od tego, że jeśli w ogóle decydowałam się jeszcze gdzieś iść (co od dłuższego czasu, jeszcze sprzed pandemi, zdarza się bardzo rzadko – zainteresowanym polecam tekst „Dlaczego przestałam chodzić na pokazy?” sprzed dwóch lat), ich obecność często stanowiła decydujący argument.

AUTHOR:

#jestemwdomu: Oskar Kacprzak, właściciel firmy eventowej - by FashionPost

Nadchodzące dwa tygodnie na pewno będą trudne. Epidemia koronawirusa zmusiła nas wszystkich do radykalnej zmiany stylu życia. Rząd i Ministerstwo Zdrowia apeluje, by pozostać w domach, pracodawcy kierują pracowników na pracę zdalną, a restauracje, bary i kluby zostały właśnie zamknięte. Odwołane zostały wszystkie imprezy z frekwencją powyżej 50 uczestników, msze, festiwale, spektakle oraz seanse filmowe. W obliczu pandemii wszyscy "jedziemy na tym samym wózku".

AUTHOR:

Organizacja pokazu mody od kuchni - by event-live.pl

Polska branża fashion rośnie w siłę i można zaobserwować, że w ciągu ostatnich lat sporo zmieniło się w temacie pokazów mody i prezentacji kolekcji. Jakość pokazów z sezonu na sezon staje się coraz lepsza, przez co organizatorom stawia się poprzeczkę coraz wyżej. Samo przejście modelek po wybiegu nie wystarczy – event modowy to dziś wydarzenie medialne będące połączeniem sztuki i networkingu.

W

H

I

T

E

-

N

O

I

S

E